g
Kontakt z nami
Południowa 15, 71-001 Szczecin
biurohandlowe@4vans.pl
+48 661 313 166 +48 732 693 769+48 663 410 407
Szukaj nas na:

Południowa 15, 71-001 Szczecin

Image Alt

Ogrzewanie i klimatyzatory postojowe

Ogrzewanie postojowe

Ogrzewania Eberspächer pracują niezależnie od silnika. Włączane są przy pomocy cyfrowego zegara lub zdalnego sterowania. Dzięki nim w samochodzie jest przyjemnie ciepło już w momencie wsiadania. Lód i śnieg na szybach zostaje stopiony i szyby nie zamarzają ponownie. Silnik jest w pełni gotowy do startu. Z ogrzewaniem postojowym w samochodzie zimne pory roku mijają komfortowo, pewnie i zdrowo.
Eberspächer ma w swojej ofercie optymalne rozwiązanie dla każdego pojazdu: ogrzewania powietrzne i wodne o mocy grzania od 850 do 35 000 W. Specjalne rozwiązanie oferujemy użytkownikom samochodów na olej napędowy z silnikami wysokoprężnymi: zestaw rozbudowujący do DOGRZEWACZA. Przy jego pomocy DOGRZEWACZE produkowane przez Eberspächer, które często są montowane fabrycznie w tego typu pojazdach, mogą przy niewielkim nakładzie kosztów zostać rozbudowane do ogrzewania postojowego

Klimatyzatory postojowe

Latem wysokie temperatury mogą być szczególnie uciążliwe dla kierowcy, gdyż uniemożliwiają spokojny sen i sprawiają, że spada jego wydajność. Urządzenia te dedykowane są dla użytkowników pojazdów ciężarowych. COOLTRONIC oferowany przez firmę Eberspächer zapewni odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu hłodząc powietrze i redukując wilgotność. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że pracuje ono niezależnie od pracy silnika. Dzięki temu oszczędza się paliwo i chroni środowisko. Komfortowy wypoczynek na postoju z urządzeniem COOLTRONIC sprawia, że praca kierowcy jest bardziej efektywna i bezpieczna.

Umów wizytę serwisową

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo, a zakres prac przy układzie w dużej mierze zależy od tego, czy jest on sprawny. Jeżeli tak, wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!