g
Kontakt z nami
Południowa 15, 71-001 Szczecin
biurohandlowe@4vans.pl
+48 661 313 166 +48 732 693 769+48 663 410 407
Szukaj nas na:

Południowa 15, 71-001 Szczecin

Image Alt

Ogrzewanie i klimatyzacje postojowe

Ogrzewanie postojowe

Postojowe ogrzewania samochodowe Eberspächer oraz Webasto pracują niezależnie od silnika. Włączane są przy pomocy cyfrowego zegara lub zdalnego sterowania. Dzięki nim w samochodzie jest przyjemnie ciepło już w momencie wsiadania. Lód i śnieg na szybach zostaje stopiony, a szyby nie zamarzają ponownie. Silnik jest w pełni gotowy do startu. Z ogrzewaniem postojowym w samochodzie zimne pory roku mijają komfortowo, pewnie i zdrowo. Naszym klientom oferujemy pełny serwis oraz naprawę ogrzewania Eberspächer oraz Webasto.
Eberspächer oraz Webasto ma w swojej ofercie optymalne rozwiązanie dla każdego pojazdu: ogrzewania powietrzne i wodne o mocy grzania od 850 do 35 000 W. Użytkownikom samochodów na olej napędowy z silnikami wysokoprężnymi oferujemy zestaw rozbudowujący do DOGRZEWACZA. Przy jego pomocy DOGRZEWACZE produkowane przez Eberspächer, które często są montowane fabrycznie w tego typu pojazdach, mogą przy niewielkim nakładzie kosztów zostać rozbudowane do ogrzewania postojowego.

Klimatyzatory postojowe

Urządzenia te dedykowane są użytkownikom pojazdów ciężarowych. Latem wysokie temperatury mogą być szczególnie uciążliwe dla kierowcy, gdyż uniemożliwiają spokojny sen podczas postoju, co skutkuje spadkiem wydajności. COOLTRONIC oferowany przez firmę Eberspächer zapewni odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu, chłodząc powietrze i redukując wilgotność. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że pracuje ono niezależnie od pracy silnika. Dzięki temu oszczędza się paliwo oraz chroni środowisko. Komfortowy wypoczynek na postoju z urządzeniem COOLTRONIC sprawia, że praca kierowcy jest bardziej efektywna i bezpieczna. 4VANS zajmie się serwisem oraz naprawą Twojej wodnej klimatyzacji postojowej.
klima ikona

Umów wizytę serwisową

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo, a zakres prac przy układzie w dużej mierze zależy od tego, czy jest on sprawny. Jeżeli tak, wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu.

4vans.pl | Ogrzewanie postojowe - naprawa webasto, serwis klimatyzacji postojowych

Szybki kontakt!
+
Wyślij!