g
Kontakt z nami
Południowa 15, 71-001 Szczecin
biurohandlowe@4vans.pl
+48 661 313 166 +48 732 693 769+48 663 410 407
Szukaj nas na:

Południowa 15, 71-001 Szczecin

Image Alt

Klimatyzacja

Kiedy umówić się na serwis

Klimatyzacji

Jeśli klimatyzacja nie jest odpowiednio wydajna, szyby parują, a z wentylacji wydobywa się nieprzyjemny zapach, są to wyraźne sygnały, że musimy zainterweniować i wybrać się do wyspecjalizowanego serwisu. Raz w roku powinniśmy dokonać standardowych czynności polegających na wymianie filtra kabinowego, czyszczeniu kanałów dystrybucji powietrza do wnętrza kabiny, odgrzybienie parownika, sprawdzenie drożności kanału odprowadzającego skropliny z parownika klimatyzacji oraz oczyszczenie wlotów powietrza umieszczonych na zewnątrz pojazdu.
Typowe usterki

Klimatyzacji

Do zlokalizowania większości usterek wystarczy odpowiedni tester diagnostyczny, a do serwisowania układu — specjalne urządzenia do tego przeznaczone. W zasadzie nie da się wykonać serwisu klimatyzacji bez nich. Są to urządzenia, które znajdują się w wielu warsztatach, ale nie wszyscy mechanicy potrafią wykonać fachowy serwis układu mimo posiadania umiejętności obsługi maszyny.

Brak czynnika chłodzącego 0
Uszkodzenie chłodnicy 0
Nieszczelność układu 0
Awaria kompresora 0

Zarezerwuj termin przeglądu klimatyzacji, przyjedź - a my zajmiemy się Twoim autem.

Poddamy je kontroli działalności sprężarki, kompresora, skuteczności chłodzenia, badaniu szczelności układu, sprawdzeniu poziomu czynnika chłodzącego i jego uzupełnieniu oraz dezynfekcji.

Twoje auto zostało sprawdzone, otrzymasz fakturę będzie dla Ciebie gwarancją, że prace zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.

Umów wizytę serwisową

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo, a zakres prac przy układzie w dużej mierze zależy od tego, czy jest on sprawny. Jeżeli tak, wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!