g
Kontakt z nami
Południowa 15, 71-001 Szczecin
biurohandlowe@4vans.pl
+48 661 313 166 +48 732 693 769+48 663 410 407
Szukaj nas na:

Południowa 15, 71-001 Szczecin

Image Alt

Izolacje

Izolacje

Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji termicznych w samochodach typu VAN. Izolacje izotermiczne i chłodnicze pozwalają na transport towarów w obniżonej, kontrolowanej temperaturze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i użyciu wysokiej klasy materiałów uzyskujemy izolacje o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i użyciu wysokiej klasy materiałów uzyskujemy izolacje o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności.
Do kubatury przestrzeni ładunkowej i żądanej temperatury profesjonalnie dobieramy agregat chłodniczy.

Agregaty chłodnicze

Agregaty przeznaczone do samochodów dostawczych i małych samochodów ciężarowych, napędzane pośrednio poprzez pas klinowy od silnika głównego pojazdu, mogą być dodatkowo wyposażone w stacjonarny silnik elektryczny 230 V lub 380 V.

Agregaty przeznaczone do samochodów ciężarowych, napędzane bezpośrednio własnym silnikiem diesla, mogą być dodatkowo wyposażone w silnik elektryczny 380 V.

Agregaty przeznaczone do przyczep i naczep chłodniczych , napędzane własnym silnikiem diesla, mogą być dodatkowo wyposażone w silnik elektryczny 380 V.

Przykładowe realizacje

Izolacje termiczne w furgonach typu VAN – zrealizowane przez naszą firmę.

Umów wizytę serwisową

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo, a zakres prac przy układzie w dużej mierze zależy od tego, czy jest on sprawny. Jeżeli tak, wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!