Auto Zapraszamy

Start Informacje oferta galeria kontakt
Baner


Nasza Oferta:

Myjnie Diesel

 


Myjnie Elektryczne

 


Odkurzacz Przemysłowy

 


! ! ! Ręczna Myjnia Parowa ! ! !

 

Oferta:

Panel Panel


Panel


Przy pomocy pary wodnej można umyć samochód z zewnątrz a także wyczyścić jego wnętrze. Czyszczenie za pomocą pary wodnej jest całkowicie bezpieczne, jeśli tylko wykonywane jest prawidłowo. Para wodna ma właściwości odkażające i usuwające nie pożądane zapachy oraz jako metoda mycia jest przyjazna dla środowiska. Podczas mycia standardowej wielkości auta , nasze maszyny zużywają tak małe ilości wody, że są w 100% bezpieczne dla instalacji eklektycznych pojazdów, co daje możliwość umycia silnika. Ponadto są to produkty idealne do całościowej pielęgnacji motorów, skuterów, motorówek, itp. Dodatkową zaletą stosowania myjni parowych, jest dbałość o nasze środowisko.
Dzięki temu, że zużywają one jedynie ok. 2 l. wody do umycia standardowej wielkości samochodu, Ty oszczędzasz i wodę, i swoje pieniądze. Zapewne zdziwisz się, widząc efekty mycia swojego samochodu za pomocą pary wodnej.
Nasze Myjnie Parowe zostały zaprojektowana specjalnie z myślą o branży motoryzacyjnej, tak aby szybko i bezpiecznie myć samochody. Mobilna Myjnia daje Ci swobodę w podjęciu decyzji gdzie i co chcesz czyścić. Tylko od Ciebie zależy decyzja, czy chcesz otworzyć Mobilną Myjnie, czy stacjonarną tam, gdzie dotychczas nie było to możliwe.

Nasze produkty to innowacyjne urządzenia łączące prostotę i niezawodność użytkowania z niezwykłą skutecznością. Produkcja maszyn i wszystkich podzespołów odbywa się w nowoczesnych fabrykach we Włoszech. Każde urządzenie parowe oznakowane jest logo CE. Daje to gwarancję, że spełnione są dyrektywy Unii Europejskiej związane z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i środowiska.
Producent deklaruje, że maszyny nie zagrażają zdrowiu ani nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego – nie tylko w postaci gotowej, ale również na wszystkich etapach wytwarzania. Jeżeli chcesz otworzyć myjnię samochodową i używać naszych maszyn, nie musisz:

budować separatorów, oczyszczalni, przyłączy wodno – kanalizacyjnych,

starać się o pozwolenia na stworzenie klasycznej myjni samochodowej Do uruchomienia punktu, który będzie dla Ciebie zarabiał potrzebna jest jedynie niewielka przestrzeń i gniazdo elektryczne o mocy do 3kW!Za pomocą naszych urządzeń możesz czyścić i dezynfekować:

elementy lakierowane
elementy plastikowe
felgi
koła
wnętrze auta
system wentylacjiMaszyny mają 4 podstawowe funkcje:

1. Sucha para – podstawowa funkcja używana do czyszczenia karoserii, wnętrza oraz silnika pojazdu.
2. Mokra para – funkcja przydatna w usuwaniu trudnych zabrudzeń np. sól, błoto.
3. Detergent – środek biodegradowalny, niezwykle skuteczny przy usuwaniu owadów. Dodatkowo nadaje lakierowi piękny połysk.
4. Odkurzacz parowy (opcja) – odkurza, ale także dezynfekuje i odświeża. 
 
Moherowe Berety
 
Myjnie Parowe 4Vans | Pranie Tapicerki | Auto Myjnia | Mobilna Myjnia Samochodowa Szczecin | Dystrybucja Myjni Parowych | Astra Steamer