g
Kontakt z nami
Południowa 15, 71-001 Szczecin
biurohandlowe@4vans.pl
+48 661 313 166 +48 732 693 769+48 663 410 407
Szukaj nas na:

Południowa 15, 71-001 Szczecin

Image Alt

Myjnie parowe

Ekologiczne

Myjnie parowe

Tradycyjne metody czyszczenia na bazie wody i detergentów oferują tylko powierzchowne efekty, nie pozwalają pozbyć się brudu, który osadza się w głębszych strefach, w porach powierzchni, a więc tam, gdzie bakterie mnożą się najłatwiej i w sposób ciągły. Ponadto zastosowanie detergentów wymaga dużej ilości wody. Zwykle konieczne jest jedno, lub wielokrotne płukanie, zawsze jednak pozostanie na powierzchni część zastosowanych chemikaliów. W przypadku naszych maszyn, strumień pary o wysokiej temperaturze i pod ciśnieniem dociera do materiałów organicznych w głębokich pokładach czyszczonej materii.

Przy pomocy pary wodnej można umyć samochód z zewnątrz a także wyczyścić jego wnętrze. Czyszczenie za pomocą pary wodnej jest całkowicie bezpieczne, jeśli tylko wykonywane jest prawidłowo. Para wodna ma właściwości odkażające i usuwające nie pożądane zapachy oraz jako metoda mycia jest przyjazna dla środowiska. Podczas mycia standardowej wielkości auta, nasze maszyny zużywają tak małe ilości wody, że są w 100% bezpieczne dla instalacji eklektycznych pojazdów, co daje możliwość umycia silnika. Ponadto są to produkty idealne do całościowej pielęgnacji motorów, skuterów, motorówek, itp. Dodatkową zaletą stosowania myjni parowych, jest dbałość o nasze środowisko.
Dzięki temu, że zużywają one jedynie ok. 2 l. wody do umycia standardowej wielkości samochodu, Ty oszczędzasz i wodę, i swoje pieniądze. Zapewne zdziwisz się, widząc efekty mycia swojego samochodu za pomocą pary wodnej.
Nasze Myjnie Parowe zostały zaprojektowana specjalnie z myślą o branży motoryzacyjnej, tak aby szybko i bezpiecznie myć samochody. Mobilna Myjnia daje Ci swobodę w podjęciu decyzji gdzie i co chcesz czyścić. Tylko od Ciebie zależy decyzja, czy chcesz otworzyć Mobilną Myjnie, czy stacjonarną tam, gdzie dotychczas nie było to możliwe.

Za pomocą naszych urządzeń możesz czyścić i dezynfekować:

  • elementy lakierowane
  • elementy plastikowe
  • felgi
  • koła
  • wnętrze auta
  • system wentylacji

Maszyny mają 4 podstawowe funkcje:

1. Sucha para – podstawowa funkcja używana do czyszczenia karoserii, wnętrza oraz silnika pojazdu.
2. Mokra para – funkcja przydatna w usuwaniu trudnych zabrudzeń np. sól, błoto.
3. Detergent – środek biodegradowalny, niezwykle skuteczny zwłaszcza przy usuwaniu owadów. Dodatkowo nadaje lakierowi piękny połysk.
4. Odkurzacz parowy (opcja) – odkurza, ale także dezynfekuje i odświeża.

Astra Streamer w liczbach

100%
Brak zezwoleń
2
Zużycie wody w litrach
2
Jednoczesna praca pistoletów
48
Leasing w miesiącach

Sam zdecyduj czy chcesz czyścić samochody stacjonarnie czy mobilnie. Mobilność może być atutem Twojej działalności.

Myjesz i polerujesz samochodów za jednym zamachem. Oszczędzasz czas, a co za tym idzie wykorzystujesz go w optymalnym stopniu dzięki czemu możesz obsłużyć więcej Klientów.

Z łatwością usuniesz brud z miejsc trudno dostępnych np. kratki grilla w samochodzie czy kanałów klimatyzacji

Umów wizytę serwisową

Serwis klimatyzacji należy wykonywać okresowo, a zakres prac przy układzie w dużej mierze zależy od tego, czy jest on sprawny. Jeżeli tak, wystarczy sama wymiana filtra kabinowego i czyszczenie układu.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!